جای خالی من
جای من خالیست.. جای من خیلی خالیست..فی مقعدصدق عند ملیک مقتدر..جای من اینجا خالیست، حیف! حیف که خالیست!
نويسندگان

رندان تشنه لب را آبی نمی دهد کس

گویی ولی شناسان رفتند از این ولایت

بارها نیت کردم آپ کنم اما دیدم دوستان اکثرا کم لطفی کرده و خلاصه اینکه انگیزه مان حسابی برای آپ کردن کم شده بود. نتیجه این شد که حرفهایمان حسابی قلمبه شد و حالا مانده ایم از کجا بگوییم.

به دلیل کثرت سخنان همه را ردیفی می گوییم:

۱. نسیمی جان فزا می آید   بوی کرب و بلا می آید

نمی دانم دقیقا چه شد که جور شد. اما شهیدان طلبیدندمان! (چه فعلی شد!) شاید دلشان سوخت بعد از این همه سال (۲ سه سال) و گفتند حالی به ما بدهند. در هر صورت حلالمان کنید! هرچند از این توفیق ها نداریم که یکهو پایمان برود روی مین!

۲. آشوبی برپا شده است. نه منظورم این چهارتا قدقد کردن برخی در خیابان های تهران نیست!‌ اینها که دیگر به سرگرمی شباهت دارد تا یک جنبش مردمی!!از خود راضی جنبش مردمی یعنی .... به گزینه بعدی مراجعه شود.

۳. جنبش مردمی یعنی قیام مردم مصر٫ یعنی فریاد شیعیان بحرین٫ یعنی به هم ریخته شدن اوضاع یمن٫ یعنی فریادی که از حلقوم مردم مظلوم این کشور و آن کشور بلند می شود! یعنی انقلابی که ما در سال ۵۷ کردیم! باز به گزینه بعدی مراجعه شود!

۴. وقتی می نشینی روایات را نگاه می کنی! وقتی ته دلت مدام یک حسی غلغل می کند که به شدت ظهورش نزدیک است! و به این فکر می کنی که وقتی آمد چطور این غم و غصه هایی که بر ما گذشت را برایش تعریف کنی زبانت می چرخد که 

چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی!!

۵. فقط منتظریم منتظرید و منتظرند که همان چند نشانه قطعی هم خود را نشان بدهند. شاهد باش که می خواهیمت!! 

شاهد باش!!

۶. محض یاد آوری دوباره می گویم حلال کنید

یاعلی مددی

[ ۱۳۸٩/۱٢/٢ ] [ ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ ] [ درویش ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

یک دانشجو.. یک فرزند...یک خواهر...یک همسر... یک فرزند آدم... (هنوز یک بنده خدا نشدم که به لیست بالا اضافه اش کنم!) اضافه می کنم: یک بنده خدا! به قول دوستی بنده خدا نباشم سر خر را به سمت کجا کج کنم؟! سر خر را کج می کنم سمت خودش. من همان اشرف مخلوقاتی هستم که آفریدی ام! مال بد بیخ ریش صاحبش! آدم کردنش هم با خودت
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب